Další štěňátka plánujeme na léto, maminkou by měla být Balantine Černý turmalín a otcem krásný ruby Eclipse Biely démon.

 
 
Štěňátka v naší CHS jsou odchovávána převážně v bytě, máme k dispozici i zahradu. Budou pěkně vymazlená až romazlená, co nejvíce socializovaná.
Každému štěněti bude vystaven průkaz původu a EU pet pas, samozřejmostí je výborná veterinární péče, odčervení, očkování, kontroly, písemná smlouva. Moc rádi zůstaneme s budoucími majiteli nadále v kontaktu, zajímá nás, jak se jim bude dařit, rádi poskytneme chovatelský servis ve formě rad a hlídání pejska o vaší dovolené. Budeme rádi, když se na nás budete i v budoucnu obracet se svými radostmi a starostmi, na životě našich odchovů nám velmi záleží. A ač nejsme dlouholetí chovatelé, máme vědomosti, zkušenosti a hlavně kontakty na spolehlivé zdroje informací a rad týkajících se plemene CKCHS.
S sebou si spolu se štěňátkem odnesete krmení do začátku, na které bude zvyklé a také výbavičku (fotografie rodičů a malého prcka, kopie PP a zdravotních vyšetření rodičů, obojek,vodítko, pelíšek nebo polštářek, kalendář, hračku...) Každé štěňátko dostane i svůj DNA test( nebo testy rodičů, pokud jsou čistí), aby majitelé věděli, že nejen nebude nikdy trpět nemocí EF(sy záchvatového padání) nebo CC(sy suchého oka a kudrnaté srsti) , ale také, zda je daný jedinec čistý nebo přenašeč.
Pokud máte zájem o naše štěňátka, bez obav mne kontaktujte, připište také, jaké představy o štěňátku máte, k jakému účelu si jej chcete pořídit (např. výstavy, sporty, člen rodiny...)