Další štěňátka plánujeme na přelomu roku 2019/20  

Pokud máte zájem o naše štěňátka, bez obav mne kontaktujte, připište také, jaké představy o štěňátku máte, k jakému účelu si jej chcete pořídit (např. výstavy, sporty, člen rodiny...) v jakém prostředí bude žít....
Štěňátka v naší CHS jsou odchovávána převážně v bytě, máme k dispozici i zahradu. Budou pěkně vymazlená až romazlená, co nejvíce socializovaná.
Každému štěněti bude vystaven průkaz původu a EU pet pas, samozřejmostí je výborná veterinární péče, čipování, odčervení, očkování, kontroly, písemná smlouva. Moc rádi zůstaneme s budoucími majiteli nadále v kontaktu, zajímá nás, jak se jim bude dařit, rádi poskytneme chovatelský servis ve formě rad a hlídání pejska o vaší dovolené. Budeme rádi, když se na nás budete i v budoucnu obracet se svými radostmi a starostmi, na životě našich odchovů nám velmi záleží. A ač nejsme dlouholetí chovatelé, máme vědomosti, zkušenosti a hlavně kontakty na spolehlivé zdroje informací a rad týkajících se plemene CKCHS.
S sebou si spolu se štěňátkem odnesete krmení do začátku, na které bude zvyklé a také výbavičku (fotografie rodičů a malého prcka, kopie PP a zdravotních vyšetření rodičů, obojek,vodítko, pelíšek nebo polštářek, kalendář, hračku...výbavička není vždy stejná, ale černý turmalínek pro štěstí v ni nesmí chybět) Každé štěňátko dostane i svůj DNA test, pokud si ho budoucí majitel bude přát (nebo testy rodičů, pokud jsou čistí, tam není další testy potřeba) Tak nebo tak, vždy bude  testováním zajištěno, že potomci neonemocní nemocí EF(syndrom záchvatového padání) nebo CC(syndrom suchého oka a kudrnaté srsti).