Šampion ČR Balantine Černý turmalín

10.1.2016 Hanácká národní výstava v Brně, třída dorostu NADĚJNÁ 1 (Leoš Jančík, CZ)

6.2.2016 Mezinárodní výstava Duocacib Brno, třída dorostu VELMI NADĚJNÁ 2 (Jakkel Tamás, HU)

6.2.2016 Mezinárodní výstava Duocacib Brno, třída dorostu  VELMI NADĚJNÁ 3 (Iris Urschitz, A)

10.4.2016 Národní výstava Ostrava, tř. mladých VELMI DOBRÁ 4 ( Zuzana Nováková, CZ)

16.4.2016 Klubová výstava SK Pezinok, tř. mladých VÝBORNÁ 1, CAJC ( Maxine Fox-Shone, UK) 

14.5.2016 Klubová v. Kutná Hora, tř. mladých VELMI DOBRÁ 4 z 6 fen (Mark Sedgwick UK)

12.6.2016 Národní výstava Raciborz, tř.mladých VÝBORNÁ 1 CAJC, Nejlepší mladá fena (Maria Zasada PL)

19.6.2016 Intercanis Brno, tř. mladých VELMI DOBRÁ 3 z 5 fen ( Robert Kubeš CZ)

2.7.2016 Národní výstava Bialsko Biala, tř.mladých VELMI DOBRÁ 2 (Magdalena Kozlowska PL)

24.7.2016 Mezinárodní výstava Czestochowa, tř. mladých, VÝBORNÁ 6 z 12 fen ( Tatjana Urek, SLO)

24.9.2016 Klubová výstava Zetor Brno, tř. mladých VELMI DOBRÁ 3 ( Rachel Smith GB)

25.9.2016 Národní výstava Brno, tř. mladách VÝBORNÁ 3 ( Michaela Čermáková CZ)

1.10.2016 Klubová výstava Jesenice u Prahy mezitřída VÝBORNÁ 1 CAC ( Rita Morgan GB)

2.10.2016 Klubová výstava Jesenice u Prahy mezitřída VÝBORNÁ 1 ( Ruth Mochrie GB)

9.10.2016 Mezinárodní výstava České Budějovice, mezitřída VELMI DOBRÁ 2 ( Olga Dolejšová CZ)

8.1.2017 Národní výstava Brno, mezitřída, VÝBORNÁ 2 res.CAC ( Malgorzata Zakrzewska PL)

4.2.2017 DUOCACIB Brno, mezitřída, VÝBORNÁ 2 ( Krystyna Opara PL)

5.2.2017 DUOCACIB Brno, mezitřída, VÝBORNÁ 3 ( Janusz Opara PL)

18.3.2017 Klubová výstava Hlušice, mezitřída, VÝBORNÁ 1 CAC ( Zdeňka Jílková CZ)

9.4.2017 Národní výstava Ostrava, tř. otevřená, VÝBORNÁ 3 ( Otakar Vondrouš, CZ)

16.4.2017 Mezinárovní výstava Praha, mezitřída VELMI DOBRÁ 1 ( Zuzana Nováková CZ)

9.9.2017 Speciální výstava Pezinok, tř. otevřená VELMI DOBRÁ 2 ( Richard Morrison UK)

17.9.2017 Klubová výstava Brno, tř. otevřená VELMI DOBRÁ 2 ( Jan Torblom SE)

5.11.2017 Mezinár. výstava Praha, tř. otevřená VELMI DOBRÁ 1 (Tomáš Kučera, CZ)

3.2.2018 Mezinár. výstava Brno, tř otevřená VÝBORNÁ 2, res CAC (Rafal First PL)

4.2.2018 Mezinár. výstava Brno, tř. otevřená VÝBORNÁ 2 res.CAC (Helene Liatsi, GR)

10.2.2018 Mezinár. výstava Nitra, tř. otevřená VÝBORNÁ 1 CAC (Kaurek Susanne AT)

7.4.2018 Mezinár. výstava Nitra, tř. otevřená VÝBORNÁ 2 res. CAC (Ehrenreich Guenther AT)

14.4.2018 Klubová v., Pezinok tř. otevřená VD2 (Michael Hegarty, UK)

22.4.2018 MV České Budějovice tř otevřená, V1 CAC ( Z. Jílková CZ)

6.5.2018 MV Praha tř. ot. V1 CAC (Krystyna Opara PL)

Tímto Tina splnila podmíky pro udělení titulu Český šampion